(micro stakes) Brunn`i päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • brunn
    Jube Noob
    • May 2013
    • 105

    #31
    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

    Kas bad beat või lihtsalt valesti mängitud?

    preflop call oli sellepärast et utg fish mängu tuleks.
    Mp nii nitine vend, ma olin jumala kindel et tal TT-KK.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    kas siin läksin liiga "hulluks"

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    nl10 on ikka jube agresiivne koht. jube lihtne on terve stack maha mängida ühe käega :D
    Ikkagi ootaks vastuseid kuidas ennast arendada kõige paremini.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #32
      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

      esimeses ebareaalsed sizingud ja teine vaala vastu ok. vist.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #33
        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

        Igas limiidis on kerge terve stack maha mängida :)

        Comment

        • brunn
          Jube Noob
          • May 2013
          • 105

          #34
          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

          Tere :)
          Ma olen päeviku täitsa ära unustanud.
          vahepeal on vägakiired ajad olnud.
          kolisin korterist ära ja ostsin maja :) (või noh maja on panga oma kuni pensionäriks saan :D )
          mis on pokkerimängu kohapealt vägahea. Nüüd mul on eradli tuba grindimiseks :D
          enne oli arvuti elutoas, kus käib elu. Seal ei saanud hästi keskenduda jne.

          aga halb asi on see, et seoses majaostuga oli raha räigelt vaja. pidin jälle bankrolli kallale minema.
          hetkel on mingid riismed seal ainult.
          cashi ei ole enam ammu mänginud.
          olen rohkem 180 hypereid teinud kohvikõrvale, ja vahepeal ka mõni suurem turniir.
          mingi hetk oli räme hiiter seal 180 hyperis. Tundus kena kullaauk. aga viimaselajal ei ole enam jopanud.

          Hetkel on seis selline, et ei tea mida edasi teha.
          kas minna cashi tagasi või hakata turniire mängima.
          cashi laudu vaadates on kõik lauad regulare täis, igas lauas 5 venda ootel ka veel :S
          täiesti mõtetu tundub.

          panen selle 180 hyperi graafiku kah ajaviiteks

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          kokkuvõttes, mul on puudu plaan, mida , millal, miks, kus, kellega kuidas mängida.
          lihtsalt toksin kaarte erinevaid formaate. kõike natuke. midagi ei biidi.

          ennast arendada ka ei oska, ega eriti ei viitsi kh.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #35
            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

            Mis limiitides need cashilauad nii rexised on, et kohe täitsa mõttetu tundub? Mul on kuri kahtlus, et tableselectimisskill on sul nõrk lihtsalt.

            Comment

            • brunn
              Jube Noob
              • May 2013
              • 105

              #36
              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Mis limiitides need cashilauad nii rexised on, et kohe täitsa mõttetu tundub? Mul on kuri kahtlus, et tableselectimisskill on sul nõrk lihtsalt.
              pidasin silmas nl5 6 max.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #37
                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                No see ainult süvendab mu kahtlust, et su tableselectimise skill on nõrk. Katsu seda arendada ja näed, et fishisemat limiiti pole olemas. Kui, siis ainult nl2.

                Comment

                • brunn
                  Jube Noob
                  • May 2013
                  • 105

                  #38
                  Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  No see ainult süvendab mu kahtlust, et su tableselectimise skill on nõrk. Katsu seda arendada ja näed, et fishisemat limiiti pole olemas. Kui, siis ainult nl2.
                  ehk oskad aidata kuidas valida laudu paremini?
                  hetkel teen seda nii: järjestan lauad players per flop järgi (suured ettepoole) ja liigun laudadesse kus see on üle 30%.
                  lisaks ühinen uute laudadega tihti. ja mõnikord kui on väga tiltis/ fishine vend, siis otsin kus laudades ta veel on ja lähen sinna kh.
                  rohkem nippe ei tea :)
                  rohkemat ma ei tee,

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #39
                    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                    Epic bumhunt!

                    Osta pastilaa pakett. See et see Fullring on ei oma tähtsust, saad sealt palju kasulikku mille peale sa ise ilmselt ei tule.

                    ¤¤
                    Last edited by timz0333; 27.10.14, 13:06.

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #40
                      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                      Algselt postitas brunn Vaata postitust
                      ehk oskad aidata kuidas valida laudu paremini?
                      hetkel teen seda nii: järjestan lauad players per flop järgi (suured ettepoole) ja liigun laudadesse kus see on üle 30%.
                      lisaks ühinen uute laudadega tihti. ja mõnikord kui on väga tiltis/ fishine vend, siis otsin kus laudades ta veel on ja lähen sinna kh.
                      rohkem nippe ei tea :)
                      rohkemat ma ei tee,
                      esiteks see, see plrs/flop järgi pole vale, aga ise seda ei kasuta, mina teen igatahes nii et võtan suvalised lauad algul lahti, (starsis siis nupp mis lükkab sind sarnasesse lauda istuma kui tekib laud) võtan oma 8-13 lauda ette ja tiksun, nii iga 10 mintsa järel käin kõik lauad üle, vaatan kes on statside järgi regsid ja fishid ( obv regsid ja obv fishid kujunevad suht kiiresti ja suht mõttetu käte arvu põhjal juba välja) märgistan nad kõik ära ja vaatan mis lauad üldse tekivad, kui lauas obv fishe pole, lendab see laud kohe kinni ja järgmine lahti. Seda ringi kordad pmts konstantselt terve sessi ajal. Ei ole mõtet mingite nittidega ühes lauas reiki toota.

                      Muidugi 1 hea asi on ise laudu teha, võta uus laud lahti ja istu maha, muidugi kui short handed skilli napib siis veidi raske, aga nii tekib suth palju fishiseid laudu.
                      Last edited by Junken; 27.10.14, 13:37.

                      Comment

                      • brunn
                        Jube Noob
                        • May 2013
                        • 105

                        #41
                        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                        vaatasin pastilaa paketi ära ja tegin väkise sessi kohe otsa. tundsin sessi algul nagu oles steroide täis härg.
                        aga lõpuks enam mitte.

                        kõige sitem käsi. kõigesitem kaart turnis, aga ma ei suutnud foldida....
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        kuna fish limpis, mõtlesin et head oodsid. aga bad beat usun.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        mul oli millegipärast märgitud et fish :(((((
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        üritasin head mängijat bluffida...
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        kas see barreldamine oli suur viga?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        -10,64€ 602 kätt 3-4 lauda oli

                        krt mänguajal tundub, et teen kõike hästi ja on plaan.
                        aga käsi järgi vaadates tuleb klimp kurku...

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #42
                          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                          See AT bluff on nii random....
                          Ära seda rohkem küll tee või mõtle vähemalt, et see on 1 kohutav bluff kus sa ei esindagi pm mitte ühtegi kätt.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #43
                            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                            mis see -10 euri sii on... -2 BI... kui sa loodad terve oma pokkeri karjääri mängida 1 BI-se max swingidega siis edu sulle :) 2 BI on ju tavaline... kõige tavalisem swing üldse.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #44
                              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                              1)cooler
                              2)cooler
                              3)turni sizing pussy, pigem võtaks tasuta kaardi.
                              4)hea mängija võtaks tripsuga riveril valuet. cbet flop, kui käsi ei parane või turnis sobivaid barreldamise kaarte ei tule siis check-fold kõige mõistlikum. muidu mõttetu trikitamine on recipe for disaster micros.
                              5)fold pre. proovi kätt rohkem ette planeerida, most likely jääme sita käega postflop OOP fishi vastu, pole ju väga kerge mängida?
                              6)jätkaks agressiooniga flopil ainult siis kui oleme IP. kui statsi oleks siis ehk cbetiks ka OOP kui vastased on võimelised foldima. liiga fancy play once again. no set - no bet multiway

                              Ühelausega - liiga fancy mängu teed(vist oled liiga palju high stakes pokkerit vaadanud?), proovi pigem heade kätega rohkem valuet saada ja mängi ABC NL5.

                              Comment

                              • p0l1
                                Grinder
                                • Jan 2011
                                • 581

                                #45
                                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                                3) A9o fold preflop, kuniks ABC paigas pole. As played bet flop, ck turn ja mängi riverisse tulnud 2/3 halbadest kaartidest.

                                4) ATo on ck/fold või bet flop, pre foldida liiga konservatiivne vb.

                                5) K6o fold pre, 3beti ranged vaata üle. Vaala vastu ei betiks seda flopi.

                                6) 88 flopil ck või bet. Kergem on betida ilmselt.
                                Last edited by p0l1; 28.10.14, 19:54.

                                Comment

                                Working...